פרסום העובדים המצטיינים לשנת תש"ף

תרצו לראות בעבור מה קיבלו את הפרס הצטיינות? גלגלו מעט מטה ותגלו...

 

פוסטר פרס הצטיינות

פרס הצטיינות אוניברסיטאי גבוה

אלי לוי

בית הספר להנדסה ולמדעי המחשב

אלי לוי

אלי תכניתן בבית הספר להנדסה זה כעשרים שנה, והחל תפקידו זה מימיו כסטודנט. הוא מנהל צוות הסיסטם של בית הספר, ומוביל את מערכת ה-moodle, המערכת האוניברסיטאית שבה מתנהלים הקורסים באוניברסיטה. הוא אחראי על הכנסת טכנולוגיות חדשות בתחום המחשוב, ודואג להשאיר בית הספר בחזית הטכנולוגיה. אלי חבר בוועדות אוניברסיטאיות רבות, ותורם רבות מזמנו וממרצו לטובת קידום הידע הטכנולוגי באוניברסיטה.

אלי עובד מסור ומקצועי מאד, שמגלה בקיאות והבנה עמוקה בתחומי הידע שבאחריותו. הוא עושה לילות כימים לטובת האוניברסיטה, יוזם ומוביל פרויקטים, ומהווה דוגמה ומופת. את כל אלה אלי עושה בצניעות, בהגינות ובדרך ארץ. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, וכל משימה מבוצעת בדרך הטובה ביותר. האוניברסיטה העברית התברכה בעובד מצטיין ואחראי כמותו.

פרס הצטיינות אוניברסיטאי

אביבה אפרים

הפקולטה לרפואה

אביבה אפרים

אביבה משמשת כעוזרת מינהל בפקולטה לרפואה מזה כ-11 שנים. אביבה רואה שליחות גדולה בטיפול בסטודנטים ובחוקרים שמגיעים אליה, ולקחה על עצמה להיות אחראית על הסעות הסטודנטים לרפואה אל השתלמויותיהם בבתי חולים השונים. היא מתאמת את מסלולי האיסוף וההחזרה, ונמצאת בקשר רציף עם ועדי הסטודנטים ועם קבלן ההסעות גם בשעות לא שגרתיות. מדובר בלוגיסטיקה מורכבת שנדרשת לענות על צרכים רבים ומורכבים, ואביבה לא תשקוט עד שתגיע לפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורם.

אביבה עובדת ותיקה בפקולטה לרפואה, מסורה לעבודתה, חרוצה ובעלת ראש גדול. היא שמחה לסייע לעמיתיה לעבודה, ולהעמיד לרשותם את יכולתה המקצועית ואת היכרותה הרחבה עם המערכת האוניברסיטאית. היא תמיד רואה קדימה, צופה את הבעיות וגם מוצאת להם פתרונות יצירתיים. מי ייתן וירבו כמותה.

יוסי בן-גיגי

האגף למחשוב, תקשורת ומידע

יוסי בן גיגי

יוסי תוכניתן באגף למחשוב זה 8 שנים, וליווה את מרכז הידע בשני תהליכים חשובים הקשורים לתשתיות מחשוב. בתהליך הראשון נבנתה מערכת חדשה של הזנת רשומות ביבליוגרפיות לתוך מאגר ביבליוגרפי הקיים במרכז הידע. יוסי כתב אפיון יסודי ומעמיק למערכת הזנת הרשומות הקודמת, ואפיין את המערכת החדשה ואת הפונקציות שלה. בתהליך השני הוכנה תבנית לייצוא הרשומות הביבליוגרפיות לצורך שימוש בשירותי הגילוי של חברת EBSCO. יוסי דאג שהתהליך יהיה מהיר ופשוט. שני התהליכים חייבו מאמץ מתמשך והקדשת תשומת לב מרבית.

המסירות והחריצות של יוסי ראויות להערכה רבה, והוא עושה עבודתו ביסודיות ובמקצועיות רבה. יוסי היה אחראי על מערכות אלו גם כשעבד בפרויקטים אחרים, והיה זמין מעבר לשעות העבודה, אפילו כששהה בחופשה פרטית בחו"ל.  

אתי גל

אגף משאבי אנוש

אתי גל

אתי היא עוזר בכיר למערכות מידע ונהלים זה 11 שנים, ומופקדת על ניהול מערכת הנוכחות האוניברסיטאית משלב היזום ועד התפעול בשטח. אתי הובילה תהליך של אפיון ופיתוח מערכת נוכחות חדשה לסגל המינהלי באוניברסיטה.  התהליך המורכב כלל תיעוד שיטתי של חוקי חישוב הנוכחות באוניברסיטה וגיבוש חוקת נוכחות מעודכנת לסגל המינהלי. מערכת הנוכחות גם נותנת פתרון למילוי טפסים שונים, ומהלך זה חיסל באחת תהליכי עבודה שכללו ניירת רבה. מדובר בפרויקט "דגל" רחב יריעה שהכניס את האוניברסיטה למאה ה-21. אתי הובילה את התהליך והטמעתו בקרב עובדי האוניברסיטה ומנהליה בהצלחה רבה.

אתי מקצועית מאוד, מסורה לעבודתה ובעלת ידע וניסיון רבים. היא התברכה בכושר ביצוע יוצא דופן, בחשיבה בלתי שגרתית, באורך רוח, צניעות ומאור פנים. היא פותרת בעיות קלות ומורכבות באופן מעשי. והכל נעשה בחן ובנועם, בחריצות, באכפתיות, באדיבות ובסבלנות אין קץ.

יצחק וייס

הפקולטה למדעי החברה

יצחק וייס

יצחק רכז מחשוב, ציוד ומולטימדיה בפקולטה למדעי החברה כ-5 שנים. הוא מעניק שירות לחברי הסגל האקדמי, המנהלי ולסטודנטים. יצחק פותר תקלות באמנות ובמיומנות רבה, ונותן מענה למגוון אין סופי של אתגרים בתחום המחשוב והמולטימדיה. הוא מסייע לחברי סגל בבעיות הנוצרות במגוון התוכנה והחומרה, ותמיד חושב איך ליזום, להתייעל, לפתח ולקדם את אשר בתחום אחריותו. למרות העומס הרב, הוא תמיד קשוב לפונים אליו ומציע עזרה מניסיונו הרב. יצחק מתנדב בפעילויות חברתיות בפקולטה, כמו ארגון טיולים או חיבור נאומים לחגים ולאירועים משמחים.

יצחק מסור לעבודתו, יצירתי, מגדיל ראש וחושב מחוץ לקופסה. הוא איש מקצוע נדיר, אדם נדיב, עמית יקר לעבודה והוא בן אדם. יצחק הוא שם ומופת למתן שירות יוצא דופן ואיכותי.

ענת חיים-גאני

הפקולטה למדעי הרוח

ענת חיים-גאני

ענת היא מזכירת החוג לתלמוד, מקרא ומחשבת ישראל בפקולטה למדעי הרוח זה 7 שנים. ענת מסייעת למועמדים ומתעניינים לפני הלימודים ולסטודנטים ובמהלכם בעניינים טכניים ומינהליים, כמו בניית מערכת שעות ורישום לקורסים. הסיוע תמיד ניתן מתוך נכונות אמיתית ורצון לעזור. ענת נמצאת בקשר רציף עם הסטודנטים והיא הכתובת הראשונה שלהם בכל פניה.

ענת עושה עבודתה במקצועיות, בנעימות, בנדיבות ובמאור פנים. דלתה ולבה פתוחים תמיד. היא סבלנית, אכפתית, חרוצה וקשובה לתלמידים. הדאגה האמתית שלה היא לתלמידים. זו דאגה שלא קשורה לקרדיט או לכבוד, אלא לשמחתה בהצלחת הזולת. כל אלו מעידים על עובדת יוצאת דופן, שאוהבת את העבודה שלה ואת תלמידי החוג. היא ראויה לשמש דוגמה ומופת לכלל עובדי האוניברסיטה.

דלית חן

הפקולטה למדעי החברה

דלית חן

דלית היא חשבת הפקולטה למדעי החברה כ-11 שנים. דלית גויסה לצוות שנערך לקראת הטמעתה של מערכת ה-SAP באוניברסיטה. היא הייתה שותפה דומיננטית להכנות ולבדיקות הרבות והמגוונות שבוצעו במערכת, והייתה שותפה לחשיבה המערכתית לגבי דרכי הטמעת המערכת. האינטנסיביות הגדולה של העבודה בתקופת טרום עליית המערכת השיתה על דלית עומס רב מעבר לשעות העבודה המקובלות. עם זאת, עבודת יחידת החשבות בפקולטה נמשכה כסדרה, ודלית ביצעה כל משימה על הצד הטוב ביותר, והקפידה על עמידה בלוחות זמנים. 

דלית עובדת מסורה, נאמנה ובעלת ידע רחב. התנהלותה המקצועית והאחראית מתבטאת גם בניהול צוות החשבות, שנותן מענה ברמה גבוהה לכלל הפקולטה. דלית מקפידה על כל פרט ועושה עבודתה בנחישות, בחריצות ובמסירות רבה.

שרית כהן

דיקנט הסטודנטים

שרית כהן

שרית היא עוזרת לכח-אדם ותקציבים בדיקנט הסטודנטים כ-7 שנים. היא עובדת מקצועית ומיומנת מאד, שמקפידה לבצע את משימותיה עד לפרט האחרון. שרית יוזמת מהלכים שמביאים להתייעלות ולשיפור השירות. היא מסבירה ומלמדת מתוך תחושת אחריות משותפת, ותמיד מוכנה לסייע לפונים אליה לעזרה. בנוסף, שרית קיבלה על עצמה זמנית למלא את מקומה של עוזרת כח האדם והתקציבים של המכינה האוניברסיטאית. תוך זמן קצר שרית שיפרה תהליכי עבודה במכינה באופן שהביא לשיפור ניכר והתייעלות בתהליכי העבודה, היא הטמיעה נוהלי עבודה מסודרים, טיפלה ברכש ובהזמנות והתנהלה באחריות ובאכפתיות רבה.

שרית מסורה לעבודתה, ובעלת מחויבות רבה לתפקידה. היא אחראית, רצינית, חרוצה, נעימת הליכות, בעלת ראש גדול, מדויקת, יסודית מאוד בעבודתה וחושבת בצורה בהירה ומעמיקה. היא מפעילה שיקול דעת, יוצרת קשרי עבודה מעולים, ניחנה ביכולת לקבל ביקורת בונה וניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות. האוניברסיטה התברכה בה, והיא דוגמה ומופת.

שירלי לובל

אגף כספים

שירלי לובל

שירלי היא עוזרת רכז במחלקת הרכש באגף הכספים כ-10 שנים. בתפקידה היא רכזת ייבוא. שירלי חותרת כל הזמן לייעל את תהליכי הייבוא במחלקה ולהבין כל תהליך עד תומו, וזאת כדי לראות היכן ניתן לשפר את רמת השירות לחוקרים. שירלי אינה מוותרת, ושואפת למצות את התהליכים במערכת ה- SAPבצורה מעוררת הערכה.

שירלי באה לעבוד, לא לעבודה. יחסי העבודה שלה מקצועיים ונעימים עם החוקרים בפרט, ועם חברי מדור הייבוא ומחלקת הרכש בכלל. שירלי אחראית ומקצועית מאוד, מטפלת במקרים המורכבים ביותר של היחידה, ונותנת שירות לסגל האקדמי ברמה גבוהה מאד.

רויטל לוי

האוניברסיטה העברית לנוער

רויטל לוי

רויטל לבורנטית באוניברסיטה העברית לנוער משנת 2006. היא אחראית על הניהול הלוגיסטי של המעבדות בביולוגיה ועל תחזוקתן השוטפת. למרות ההיקף הרב והאינטנסיביות של עבודתה, רויטל מצליחה לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עבודת המעבדה. לאור יכולותיה הגבוהות והמוטיבציה הרבה שלה להתפתח ולהגדיל תחומי אחריות, קיבלה על עצמה את תפקיד רכזת החוג לתלמידי תיכון. תחת אחריותה החדשה ריכזה רויטל את כל הקורסים המיועדים לתלמידי תיכון, למדה את הנושא והקימה את מערך רישום התלמידים.

רויטל היא מודל ומופת לעבודה קפדנית ומדויקת. היא בעלת ראש גדול, אכפתיות ומסורה לעבודתה. את עבודתה המקצועית והמעולה היא עושה תמיד בסבלנות ונועם, בצניעות ובמאור פנים. היא אחראית לעובדים סביבה ובמיוחד לסטודנטים הרבים במעבדות, ומציעה עזרה תמיד בחפץ לב ובנדיבות.

רחל מריאנובסקי

הפקולטה לרפואה

רחל מריאנובסקי

רחל עובדת כשוטפת כלים במחלקה למיקרוביולוגיה וגנטיקה מולקולרית בפקולטה לרפואה זה 18 שנים. זו מחלקה גדולה, שצרכיה בתחום הסטריליזציה חורגים מהרגיל בשל העיסוק בחיידקים פתוגניים. רחל ממונה על איסוף ואירגון כלי המעבדה וטיפולם באוטוקלב. רחל מקפידה להדריך את חברי המחלקה והסטודנטים כיצד לשמור על המכשירים ולבצע תהליכי סטריליזציה וחיטוי בצורה אופטימלית

רחל בעלת "ראש גדול", והאכפתיות שלה לאנשי המחלקה היא שם דבר. רחל ניחנה באינטליגנציה גבוהה ושכל ישר. היא חרוצה, זריזה, בעלת מוטיבציה גבוהה, וממלאה את תפקידה מעל ומעבר למצופה מתוך תחושת שייכות עמוקה. נותר רק לאחל לאוניברסיטה עוד עובדים כמו רחל, המסורים לעבודתם והמבצעים אותה במקצועיות, ברגישות ובאחריות.

רחל נתן

הפקולטה למדעי הרוח

רחל נתן

רחלי מנהלת המדור לתכניות מיוחדות בפקולטה למדעי הרוח, ועובדת בפקולטה כ-24 שנים. עם הקמת היחידה החדשה ללימודי שפות, נבחרה רחלי לנהל את היחידה מבחינה אדמיניסטרטיבית. מדובר בהקמת יחידה חדשה מן היסוד, המשרתת כיום כ-700 תלמידים. זהו תפקיד תובעני שדורש יוזמה רבה, תכנון והוצאה לפועל של פרוצדורות רבות. למשל, העמדת מערך בחינות סטנדרטיות בין-לאומיות במספר שפות מול מגוון גורמים ממשלתיים ומסחריים ממדינות שונות.

רחלי מצטיינת במעשיה, בעלת יחסי אנוש מצוינים, מקצועית ומסורה לעבודתה. היא לא מותירה קצוות פרומים ותמיד דואגת לסיים את הנושאים שתחת אחריותה בצורה עניינית וראויה. כל הפונה אליה זוכה לקבלת פנים חמה ולמענה מידי וזריז. היא יודעת להציע פתרונות יצירתיים מתוך שיקול דעת והיכרות מעמיקה עם נוהלי האוניברסיטה.

סורנה סיגל

המזכירות האקדמית

סורנה סיגל

סורנה היא רכזת ועדות מלגות ותקציבים במזכירות האקדמית כ-9 שנים. כרכזת מלגות, סורנה מטפלת בכל המלגות הכלל אוניברסיטאיות שתחת המזכירות האקדמית, וכרכזת תקציבים היא אחראית על תקציבי לשכת הרקטור, המזכירות האקדמית והיחידות תחתיה. סורנה יזמה מעקב מסודר אחרי ייעוד התרומות וחלוקות המלגות, והיא כר פורה של ידע בתחום המערכות הכספיות האוניברסיטאיות. לסורנה זיכרון מעולה ושיטות עבודה מסודרות שמאפשרות לה לענות על כל שאלה ועניין ביסודיות ובמהירות.

פרס ההצטיינות מגיע לסורנה על האמפתיה, הרצון הטוב, ההקשבה והסבלנות שלה לכל סטודנט הפונה אליה. יש לה לב רחב ונדיב וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. היא מסורה לעבודה, בעלת ראש גדול וניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות. סורנה היא מודל לעובדי האוניברסיטה, והלוואי וירבו עובדים כמותה.

רחלי ענברי

הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ע"ש רוברט ה. סמית

רחלי ענברי

רחלי היא המנהלת האדמיניסטרטיבית של המדור ללימודי חוץ בפקולטה לחקלאות ושל בית הספר הבין לאומי לחקלאות. המדור ללימודי חוץ מגיש לקהל הרחב ולגורמי מקצוע מהארץ ומהעולם קורסים רבים ופעילויות בנושאי חקלאות, ובית הספר הבין לאומי למדעי החקלאות מפעיל תוכניות לימוד בין לאומיות בחקלאות. בית הספר הוקם סמוך לתחילת עבודתה של רחלי בפקולטה, והיא עסקה רבות בביסוסו ובקידומו המקצועי. רחלי מנצחת על כל האופרציה הזו בביטחון ובמקצועיות רבה.

רחלי מנהלת מסורה, נעימת הליכות, מלאת יוזמה, בעלת חשיבה עצמאית ויצירתיות אין קץ. היא עובדת בעלת יכולות נדירות ובעלת ניסיון מקצועי עשיר. היא חרוצה, שקדנית, בעלת אינטליגנציה גבוהה, ויכולותיה הארגוניות והניהוליות מתבטאות בכל פרט מהנעשה בתחומי אחריותה.

תמר פלדמן-יעקובי

המזכירות האקדמית

תמר פלדמן-יעקובי

תמר היא רכזת ועדות ומתאמת מערכות ברשות לתלמידי מחקר זה 16 שנים. היא עוסקת בתיאום נושא המחשוב ברשות לתלמידי מחקר, ובריכוז הטיפול בתלמידי הדוקטורט ממדעי המוח ומהפקולטה לחקלאות. תמר מובילה תהליך של שילוב תלמידי המחקר במערכות מחשוב אוניברסיטאיות. מערכת הרישום המקוונת החדשה מיועדת לרישום מועמדים ללימודים באוניברסיטה, ובמערכת הרישום-נט נרשמים התלמידים לקורסים. הידע המקצועי של תמר וההירתמות שלה לנושא סייעו רבות בהגדרת צרכים ופיתוחים הנדרשים במערכות אלה.

תמר גורם מרכזי בצוות הרשות. תפקידה כרוך בעומסי עבודה ובאחריות רבה, ועושה כל אלה בצניעות רבה, בסבלנות, ברצון טוב ובמאור פנים. היא מחויבת לעבודתה, אחראית, חרוצה, אכפתית ונכונה לעזור. תמר זוכה להערכה רבה מאוד על מקצועיותה, יכולותיה ומסירותה לעבודה.

יהודית (ג'ודי) קאליש

אגף לקשרי חוץ ופיתוח משאבים

יהודית קאליש

ג'ודי עורכת פרויקטים באגף לקשרי חוץ, ועובדת באגף כ-25 שנים. היא עורכת את הדיווחים על מקבלי המלגות, וכן עוסקת בהגשת סטודנטים למלגות. ג'ודי שותפה מלאה במלאכת הקצאת המלגות, והיא החוליה המקשרת בין התורמים לבין הסטודנטים. לג'ודי קשר שוטף ויומיומי עם יחידת הסיוע בכל הקשור למלגות סיוע ייעודיות. מדובר בעשרות רבות של קרנות ושל תורמים, ולכל אחד מהם תנאים מיוחדים. כמו כן, היא נמצאת בקשר הדוק עם ארגוני השוחרים.

ג'ודי מקצועית מאוד, קשובה, חרוצה, דייקנית, רגישה ומסורה לעבודתה שנים רבות. היא זמינה מעבר לשעות העבודה, ועושה את תפקידה ברוגע ובנעימות רבה, למרות העומס שמוטל עליה. היא נכס חשוב לאגף לקשרי חוץ, לסטודנטים ולאוניברסיטה כולה.

עידית קליגר

אגף בינוי ותשתיות

עידית קליגר

עידית מתאמת פרויקטים באגף לבינוי ותשתיות זה 6 שנים. עידית מנהלת במקצועיות רבה פרויקטים מורכבים ועתירי מערכות באוניברסיטה. היא שומרת באדיקות על מפרטים ומקפידה על רמת ביצוע גבוה. פרויקט הרכבת הקלה הוא אולי האתגר המורכב ביותר הנמצא תחת אחריותה. פרויקט המשפיע על כל תחומי הפעילות באוניברסיטה. עידית מנהלת בהצלחה רבה את הקשר עם תכנית אב לתחבורה, לרבות ביצוע בדיקות הנדסיות, איסוף נתונים ומיפוי הסיכונים, בדיקת הסכמים משפטיים, עריכת מכרזים, ועוד.

לחריצותה של עידית אין גבול. היא זמינה מעבר לשעות העבודה, בעלת יחסי אנוש מעולים, בוחנת את עבודתה באופן ביקורתי ובלתי מתפשר ועומדת בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. עידית מצליחה למלא את כל המשימות באופן מעורר השתאות, ומקפידה על איכות הביצוע ושלמות המשימה. אופן התנהלותה מהווה מודל למצוינות.

רבקה קליין

הרשות לספריות 

רבקה קליין

רבקה ספרנית בספריית הפקולטה למשפטים זה 34 שנים. היא אחראית על קטלוג ומיון, על אולמות קריאה ועל פיתוח אוספי הספרייה. בשנים האחרונות הספרייה מחדשת את פניה, ושטחיה מהווים מרחב למידה משוכלל עבור מאות סטודנטים. לאחרונה, אוחדה ספריית המכון למשפט עברי עם ספריית הפקולטה למשפטים .רבקה הובילה את התהליך המורכב והמאתגר, הייתה שותפה מלאה לכל שלבי תכנון הפרויקט וביצועו, ועשתה זאת בכישרון רב ובמקצועיות רבה. רבקה הדריכה את צוות הספרייה, ודאגה לכל פרט כדי להעמיד את האוספים במקומם החדש.

המסירות, המקצועיות, הקפדנות והיכולת להוביל תהליכים מורכבים - אלו התכונות של רבקה הראויות להערכה רבה. והכל עושה בנועם הליכות, בשקט ובצניעות. היא אחת העובדות המסורות והאיכותיות של ספריית הפקולטה למשפטים, וראויה להוקרה על תרומתה האדירה לפיתוח הספרייה.

פרס הצטיינות לצוות

צוות המעבדה ליישומים גנומיים הפקולטה לרפואה

חברי הצוות: ד"ר עידית שיף, ד"ר עבד-אלמגד נסר-אלדין

צוות המעבדה ליישומים גנומיים הפקולטה לרפואה

צוות המעבדה ליישומים גנומיים ביחידה לציוד בין מחלקתי (צב"מ) אחראי על הפעלת מכשירי ריצוף DNA מבית Lumina. הצוות נותן שירות לחוקרים וסטודנטים מהפקולטה לרפואה ומבית החולים "הדסה" בתחום אנליזות רחבות היקף של הגנום, אנליזה של ביטוי גנים בתאים בודדים, הכנת ספריות גנומיות וריצוף  DNA.

עידית ועבד-אלמגד מנהלים ומפעילים את המעבדה במקצועיות, בנעימות ובשיתוף פעולה מצוין. בזכותם הפכה המעבדה ליישומים גנומיים למעבדת שירות מהמובילות בארץ. הם מעורבים בתכנון הניסויים ובביצועם תוך הבנה עמוקה של השאלות המדעיות הנחקרות. כל פרויקט הוא אתגר אישי עבורם, הם לא נרתעים מעבודה בשעות בלתי שגרתיות, ובחכמה מגיעים ביחד לדרך הפעולה הטובה ביותר כדי לקבל תוצאות אופטימליות. הם מסורים למחקר, אכפתיים וסבלניים, וראויים להכרת תודה על שירותם זה.

צוות המחשוב של ביה"ס למנהל עסקים

חברי הצוות: עמיהוד פרידמן, מניה סויבלמן, נאור מוקרי

צוות המחשוב של ביהס למנהל עסקים

צוות המחשוב של בית הספר למנהל עסקים משרת את חברי הסגל ואת הסטודנטים, ומספק פתרון לבעיות מגוונות בתחום המחשוב והתקשורת. עמיהוד מומחה בתחומו, בעל יכולות מקצועיות יוצאות דופן, היכרות עמוקה של מערכות מחשוב ובעל מחויבות עמוקה לבית הספר ולאוניברסיטה. מניה אחראית על בניתם ותחזוקתם של אתרי האינטרנט של בית הספר, ועושה זאת ביד אומן, בשקט ובמהירות. נאור איש טכני מוכשר ומאיר פנים, בעל יכולת למידה גבוהה, שתמיד מגבה את חבריו לצוות.

חברי הצוות משלימים אחד את השניה, זמינים בכל עת, אדיבים, סבלניים, אכפתיים ומקצועיים ביותר. הם מתמודדים עם אתגרים מרובים ולא קלים בתחום המחשוב והתקשורת. מסירות הצוות לבית הספר מאפשרת לבצע את המשימות השונות בתוך בית הספר.